10 Ekim 2015

Make Up Forever Fırça (158)

Merhaba :) Uzunca bir yaz tatili ve hemen arkasından gelen bayram tatili bitip okulların açılmasıyla benim gibi küçük çocuğu olan annelerin boş zamanları çoğaldı :) Dolayısıyla ihmal ettiğim ürün yazılarımı çok daha sık sizlerle paylaşma imkanım olacağının bilgisini vererek bugünkü yazıma başlıyorum ;)


Bir süre önce Make Up Forever'ın fırçalarından bazılarını deneme fırsatı buldum. 158 Double Ended Sculpting Brush ta onlardan bir tanesiydi. Bu, isminden de anlaşılacağı gibi çift taraflı kullanımı olan bir fırça. Sentetik kıllı ve belirtildiğine göre 30 kişi tarafından elle şekillendirilmiş sonrasında da en iyi sonucu almak için 25 adımdan geçerek oluşturulmuş.


MUFE 158 numaralı fırçanın açılı olan tarafı kontür yani yüzü şekillendirme amaçlı, diğer tarafı da hem allık hem de aydınlatıcı sürmek için kullanılıyor. Kılları oldukça yumuşak dolayısıyla yüzümde herhangi bir tahrişe sebep olmadı. Bu fırçayı hem sıkıştırılmış hem toz pudralarla ayrıca krem yapıdaki ürünlerle denedim. Her şekilde de başarılı sonuç aldım. Fırça istediğim miktarda ürünü almakta da onu yüzüme yaymakta da sınıfta kalmadı.


Bu fırçanın sevmediğim tek yanı, çift taraflı olmasından dolayı diğer fırçalarım gibi dik olarak değil yatay olarak ayrı bir yerde muhafaza etmek durumunda kalmak oldu. Aslında bu benim gibi bazı konularda ufak tefek takıntıları olanlar için problemden sayılır onun dışındakilere rahatsızlık vermez muhtemelen :)

Özetle ben, MUFE 158 çift taraflı fırçayı severek kullanıyorum. Siz de almak isterseniz benim yaptığım gibi makyajtrendi nin internet sitesinden 145TL ye sipariş verebilirsiniz. Hatta sitenin zaman zaman oldukça avantajlı kampanyaları oluyor onlardan bir tanesine denk getirip bu çift taraflı fırçaya sahip olabilirsiniz.

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere, iyi haftasonları :-)

  

1 yorum:

  1. Ben de bloguma beklerim.. burda çok yeniyim. görüşmek üzere :) http://esyspage.blogspot.com.tr/

    YanıtlayınSil