6 Ocak 2014

'Love Rihanna' Bronzing Powder

Herkese tekrar merhaba, öncelikle yeni yılın hepinize sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ederek başlamak istiyorum. İnşallah tüm kötü günleri,sıkıntıları 2013'te bırakmış olalım ve çok daha güzel zamanlar yaşayacağımız bir senenin ilk günlerini yaşamaya başlamış olalım :)


Son yazılarımın büyük çoğunluğunun Mac ürünü olduğunun farkındayım bundan hafif rahatsızım ama malesef son çıkan  koleksiyonlarını o kadar çok beğendim ki kendimi tutup almamazlık edemedim. Bir çoğu da sınırlı üretim olduğu için almak isteyen olursa diye geciktirmeden yorumlarımı yazmak istedim. Kısacası bugünkü ve bir sonraki yazımın ardından elimdeki diğer markaların ürünlerinden bahsederek bir süre ara vereceğim Mac e yani insallah öyle umuyorum :))


Bugünkü yazım Rihanna Hearts Mac Holiday koleksiyonundan Love Rihanna isimli pudra bronzer. Bu seferki koleksiyonun ambalaj rengi beyaz. Gayet sade ve şık görünümlü. Mac'in 4lü far paletlerinin boyutunda. Rengini turuncu alttonlu,çok koyu olmayan, hafif ışıltılar barındıran kahve olarak tanımlayabilirim. Kapağın üstündeki parlak bakır tonlu R harfi aynen ürünün üstüne de işlenmiş. Bu da bronzera parlaklık ve hafif şeftalilik katmış. Ancak bu kalıcı bir renk değil çünkü birkaç kullanımda silinip gidiyor ve geriye mat bir bronzer kalıyor. Birçok kişi keşke o bakır parlaklık kalıcı olsaymış diye düşünse de ben silinip gidince geriye kalan renkten çok daha memnun kaldığımı söylemeliyim.


(Soldaki kahve tonu,ortadaki bakır tonlu R,Sağdaki ikisinin karışımı)

Pigmentasyonu gayet iyi. Sürümü,cilde dağılımı çok güzel. Kalıcılığı da benim için yeterli ortalama 6 saat kaldı yüzümde ve hiç tekrarlama gereği duymadım. Genel olarak ben beğendim ortasındaki geçici renk yok olana kadar allık olarak o silinince de yüzüme renk katmak için bronzer olarak kullandım.


Zaten bu koleksiyonda gözümün en çok takıldığı iki üründen biriydi aldığım için pişman olmadım. Diğeri de en sevdiğim göz fırçalarının bulunduğu(217&239) çift taraflı fırçaydı. Merak edip almak isteyenler için her iki ürün de şu anda Mac'in online sitesinde ve bazı Mac mağazalarında satışta. Siz bu son koleksiyondan neleri beğendiniz?    

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme