27 Temmuz 2015

MUFE Pro Bronze Fusion(10M)


Merhaba, günün yazısı aslında çok önce kabaca yazısını yazdığım ama araya ani gelişen tatil programı girince toparlayıp yayınlayamadığım, bence bu yazın en favori ürünlerinden biri hakkında olacak.
Ben bir bronzer-sever olarak Make Up Forever'ın bu ürününe tabi ki kayıtsız kalamazdım. Instagramda fotoğraflarını gördükten sonra hemen arastırma yaptım ve okuduğum birçok kullanıcı yorumu da iyice iştahımı kabartinca hemen bilgisayarımın başına geçtim ve makyaj_trendi nin internet sitesinden siparişimi verdim. Bu arada yeri gelmişken, bu siteden aldığım ürünlerin tümünü kendi paramla satın aldım. Hiçbiri site ekibi tarafından reklam yapmam için ücretsiz olarak gönderilmedi. Kendi hesabımda değil ama başka hesaplarda bu tarz yorumlara rastladığım için arada belirtmeden geçmek istemedim.


Herneyse, MUFE Pro Bronze un özelliklerine gelecek olursak, 3 ü mat(M) diğer 3 ü de hafif ışıltılı(L) olmak üzere 6 renkten oluşuyor. Bendeki en açık tonu 10M Honey. Her ne kadar mat diye geçse de hafif bir aydınlık verdiğini de söylemeliyim. Tabi tatil öncesi açık tenim için çok idealdi ama şimdi bir ton koyusunun daha iyi duracağını düşünüyorum.

Hem suya hem tere dayanıklı bir bronzer. Yazın en sıcak günlerini yaşadığımızı düşünecek olursak oldukça önemli bir özellik. Yapısı değişik yani ne pudramsı ne de kremsi. Ayrıca şaşırtacak derece de doğal duran, kesinlikle sürdüğünüzde pudra pudra durmayan, tam "sun-kissed" görüntüyü veren ve aşırıya kaçmanın imkansız olduğu bir bronzer. En azından benim aldığım renk için öyle (10M).


Ben ilk başta, bu ürüne özel olarak üretilen, Kabuki Pro Bronze #136 nolu fırçayı almayıp elimdeki mevcut fırçalarla sürmeyi denediysem de en iyi sonucun bu ikisini beraber kullanınca alındığını okudukça kısa bir zaman sonra onu da aldım. Pişman olmadım aldığıma kesinlikle çünkü bendeki fırçaların hiçbiriyle Kabuki Bronze #136 ile aldığım sonucu alamadım. Bronzer ı almayı düşünüyorsanız ürünü bir yanağınıza 136 nolu fırçayla diğerini de herhangi bir bronzer fırçasıyla uygulatın o zaman sanırım net olarak görürsünüz farkı.


Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Make Up Forever Pro Bronze Fusion benim son dönemde ne iyi etmişim de almışım dediğim ve herkese gözüm kapalı tavsiye edeceğim ürünlerden biri oldu. Sephora mağazalarından ya da online olarak @makyaj_trendi nin internet sitesinden sipariş verebilirsiniz. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere :)  

1 yorum:

  1. mufe ürünlerini seviyorum bende de sabitleyici pudrası var çok memnunum..

    YanıtlayınSil